פרטיות

הצהרת פרטיות

אתר אינטרנט זה נמצא בבעלות חברת קימברלי קלארק קורפוריישן ו/או חוגלה-קימברלי בע"מ (להלן ביחד ו/או לחוד- "קימברלי קלארק") ומופעל על ידי חברה זו. אנו בחברת קימברלי קלארק מודעים לחשש המובע על ידי מבקרים רבים באתר שלנו, בנוגע למידע שהם מספקים ובשימוש שאנו עושים במידע זה. לפיכך, פיתחנו מדיניות פרטיות המטפלת בחששות אלה. אנו רשאים לעדכן מדיניות זו מעת לעת, לכן, אתם מתבקשים לבדוק את האתר מדי פעם.

המדיניות שלנו
באתר שלנו, אין אנו אוספים מידע מזהה ופרטים אישיים מאנשים, אלא אם מידע זה מסופק לנו מרצונם החופשי ותוך ידיעה ברורה. רוב התכונות של האתר שלנו מחייבות אותך להסכים במפורש לספק לנו את המידע המזהה, דוגמת בקשה להיכלל ברשימת הדיוור שלנו ואנו עשויים ליצור עמך קשר מעת לעת. רוב תכונות האתר שלנו המחייבות לחתום כדי להשתמש, נועדו כדי לאפשר לנו להשתמש במידע זה לאחר קבלת חתימתך כדי לספק לך את המידע או השירותים שביקשת. עם זאת, בגלל היקף הבקשות שאנו מקבלים, ייתכן וניתן את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני או מען הדואר שלך לחברה מבצעת או למפיץ של מוצרינו. הם יספקו לך בשמנו את המידע או את המוצרים שהתעניינת בהם. האתר שלנו מכיל לפעמים הודעות בנוגע להגרלות או לאופן אחר של קידום מכירות שאנו מנהלים ואנו עשויים להרשות לך, במקרים מסוימים, לרשום את השתתפותך באופן אלקטרוני. במקרה כזה, אנו נשתמש במידע שספקת, כדי לנהל את קידום המכירות (למשל, להתקשר אליך במקרה שזכית).

ילדים
באם גילך נמוך משתים עשרה (12) שנה, עליך קבל את הסכמת הוריך לכניסה לאתר שלנו לפני שתמציא לנו את שמך, כתובתך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך.

"עוגיות"
בדומה לחברות רבות אחרות, אנו מפעילים לעתים את טכנולוגיית ה"עוגיות" באתר האינטרנט שלנו. עוגיות אלה מאוחסנות במחשב שלך על ידי הדפדפן שלך. בעת הכניסה לאתר שלנו, עוגיה זו מודיעה לנו באם בקרת קודם באתר שלנו או שזהו ביקורך הראשון. העוגיה אינה אוספת מידע אישי עליך ואינה מספקת לנו דרך להתקשר אליך. העוגיה גם אינה מוציאה מידע כלשהו מהמחשב שלך. אנו נעזרים בעוגיה כדי לזהות פרסומים באתר שעניינו אותך ביותר, כדי שנוכל לספק לך מידע נוסף שאולי יעניין אותך. תוכל למצוא מסמכי עזרה שימושיים, איתם תוכל להסיר את ה"עוגיות" על ידי שימוש בבר הניווט העליון של הדפדפן. בכדי להסיר "עוגיות" ממחשבך, אנא כנס לכתובת הבאה: www.microsoft.com/info/cookies.htm

באם רצונך לשאול שאלות על מדיניות הפרטיות שלנו, נודה לך באם תתקשר לצוות שירות הלקוחות שלנו:
1-800-42-32-32 (שיחת חינם)